Játék a testtel, játék az élettel…
A születés csodája
Képzeljünk el egy parányi csecsemőt, aki éppen most jött a világra. Hideg van, minden furcsa, minden idegen számára. Az egyetlen, amire vágyik, ami megnyugtatja, az édesanyja, akivel több hónapon át élt szimbiózisban. Akinek hangját, szívverését ismeri. Az „aranyórán” szerencsés esetben végre édesanyja mellkasára feküdhet és nyugalomra lelhet, a születés megpróbáltatásai után.
A gyermeket a társadalmi színjátékkal nem lehet becsapni
Kivéve persze, ha az anya férfinak képzeli magát, és a szülés procedúráját letudva, egyből átadja a picit az „állítólagos” anyának. Aki jelen esetben valójában egy férfi, csak nőként él. A gyermek fel sem sír az idegen testen, csak amikor visszateszik a valódi anyára. Hisz a gyermeket ezzel a társadalmi színjátékkal, nem lehet becsapni!
Ahanu és Petrona
Ahanu, aki életet adott a csecsemőnek – és akit a Biden-adminisztráció szerint hivatalosan „szülő szülőnek” hívnak – egy szakállas, nem bináris transz férfi. Petrona, a szerelme pedig férfiként jött a világra, de most transznőként él – ír a részletekről a The Post Millennial. Íme a jövő családképe Amerikában!
https://twitter.com/TPostMillennial/status/1414734881557520387?s=20
Szoptatni tej nélkül
Ekkor elérkezik az abszurd dráma második felvonása. Az anya leműttette mellét, hisz férfi. Az apa pedig csináltatott magának emlőt, hisz nő. A gyermek a szülés után automatikusan keresné a mellet és szopna – de nem tud! A „műmellre” teszik, és nézik mosolyogva, ahogy próbálkozik. Hátha a természet törvényeit áthágva mégis megindul a tejtermelés. Ez a gyermek az életéért harcol, a létfenntartásért. Ösztönösen inná az életet adó tejet, mert éhes. „Ezek” pedig önző módon játsszák a kis színjátékukat.
Ki képes ilyet tenni egy újszülöttel? Miféle szívtelen, aberrált lény?
„Kísérleti patkányok egy valóságshow-ban”
Az ember nem játszhat a végtelenségig a testével. Nem vághat le, majd ragaszthat fel szerveket. Nem bolygathatja büntetlenül az emberi szervezetet. Mert az egy idő után – így vagy úgy – vissza fog ütni.
Elkezdődött egy tendencia nyugaton, ahol a következő generációk egy szabados, minden korlátot nélkülöző, az isteni törvényekre fittyet hányó „valóságshow-ban” szerepelnek, mint „kísérleti patkányok”.
Csak az évek hozzák majd el a felismerést, hogy mindez mekkora felelőtlenség és mekkora kárt okoz az emberiségnek.
Egy biztos. Sorra érkeznek a hírek azokról a fiatalokról, akik megbánták a nemváltást, és visszacsinálnák az egészet, de van, hogy már túl késő. Sokan beszámoltak arról is, hogy mekkora szenvedéssel járnak – az orvosilag még gyerekcipőben járó – nemváltoztató műtétek, amelyek nemhogy enyhülést hoznának, hanem egy életre megnyomorítanak.
„Bábeli zűrzavar”
Önző faj az ember. Mindent magának akar. Istent szeretne játszani. Új nemeket teremteni. Átírni a kőbe vésett törvényeket. Már nincsenek határok. Bárki, bármit megtehet. Nőből férfivá, férfiból nővé operáltathatja magát, szabadon szabdalhatja a testét, majd, ha megunta, akár vissza is műttetheti a szerveit. Még akár transznemű sárkánnyá is válhat.
„Bábeli zűrzavarnak” lehetünk tanúi, amelyet a biológiai valóságot felülíró identitáspolitika idézett elő.
Terméketlen emberi faj víziója
Hogy a kezelések és a műtétek hatására később születhetnek-e majd gyermekek, az persze senkit sem érdekel? Lényeg, hogy az embereknek joguk van mindenhez. Mit számít az, hogy azért teremtettünk, hogy tovább örökítsük az életet?
Az abszurd dráma elszenvedői: a gyermekek
Ez egy abszurd dráma, egy nonszensz, amelynek elszenvedői egyértelműen: a gyermekek. A meg sem született, és ebbe az aberrált világba csöppent gyerekek. Az ő jogaikkal ki foglalkozik? Ők csak egy valódi, szerető anyára és egy hús-vér apára vágynának.
Minden ember maga dönt arról, hogyan teszi tönkre az életét, a jövőjét. De ebből az embertelen színjátékból, hagyják ki a gyerekeket! Mert ami egy felnőttnek csak játék a testtel, az egy gyereknek akár az életébe kerülhet!
Hölgyeim és Uraim! Jöjjenek, csak jöjjenek! Itt látható a legújabb szenzáció…
Schittl Eszter: A genderlobbi visszafordíthatatlan károkat okozhat a gyerekekben
A kiemelt kép forrása: Unsplash