Húsz embert sem mozgatott meg Cseh Katalin életellenes kampánya
Adományt küldött például Tóth Csaba, a Republikon Intézet igazgatója. A politológus intézete a közelmúltban a hazai és európai liberalizmus jövőjét kitárgyaló kerekasztal-beszélgetéseket szervezett, ő maga pedig a hazai sajtóban markáns liberális álláspontot jelenít meg, miközben külföldi médiumoknak előszeretettel beszél arról, hogy Magyarországon szűkül a demokrácia tere.
Lelkesen adományozott Szemző Áron is. A Momentum politikusa a 2018-as országgyűlési kampányban a budaörsi választókerületben tervezett rajthoz állni, majd visszalépett Szél Bernadett javára. A kampányban leginkább azzal vétette észre magát, hogy egy nyilvános vitán kénytelen volt bevallani: nem érzi magát elég felkészültnek arra, hogy az adó- és nyugdíjrendszer átalakításáról beszéljen. Ugyanő néhány nappal ezelőtt a Pride-ra invitálta Facebook-követőit.
Az adakozók sorában találtuk Michael Henninget is, aki más születésnaposok kérésére is küldött pénzt arra, hogy ne születhessen meg mindenki. Henning egyébként a konzervativizmussal aligha kapcsolatba hozható Amnesty Internationalt is támogatta, és posztjai alapján nem áll tőle távol a „Refugees Welcome!” sem. Ő egyébként Elizabeth Warren pártján áll az amerikai elnökválasztásra készülő demokraták között. (Warren – aki a Demokrata Párton belül is a liberális szárnyhoz tartozik – massachusettsi szenátorként lelkes támogatója volt Hillary Clintonnak.)
A nyíltan életellenes kampányt folytató Cseh Katalin felhívására mindösszesen kevesebb, mint húsz ember küldött pénzt az abortuszipar képviselőjének.