Szülők Menete – imádságos felvonulást tart a CitizenGO Budapesten

A CitizenGO partnereivel együtt imádságos felvonulást tart június 27-én Budapesten. A Szülők Menete a Szent István-bazilikától a Ferenciek teréig megy.

„Szeretettel várunk minden szülőt és nagyszülőt, aki nem fél kiállni gyermekeiért és unokáiért – tartson velünk!”

– írták az esemény közösségi oldalán.

„Imádkozzuk be hazánk tereit, és vigyük végig a hit és a család üzenetét fővárosunk utcáin”

– tették hozzá ugyanott a szervezők.

Mint írták, kérik a kormánytisztviselőket, hogy vegyenek részt ők is az értékvédő rendezvényen, és tegyenek hitet a magyar társadalom hagyományai mellett.

A menet 17 órakor indul el a bazilika elöl – ahol már előtte fél órával megkezdődik a gyülekezés –, s a tervek szerint 18 órára ér a Ferenceik terére.

Vezetőkép: illusztráció. Forrás: vasarnap.hu

'Fel a tetejéhez' gomb