„Kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését” – Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya nyílt levele

Nyílt levélben szólította fel a nemzeti nagyvállalkozókat Navracsics Tibor korábbi közigazgatási és területfejlesztési miniszter és Ferencz Orsolya volt országgyűlési képviselő és űrkutatásért felelős miniszteri biztos, hogy támogassák a hazai konzervatív médiát. A levelet változtatás nélkül közöljük.

„Az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában tömeges elbocsátások zajlanak. Családok egzisztenciája, emberi sorsok kerültek válságba.

Úgy véljük, nemcsak addig kell polgári értékrendet valló patriótának lenni, amíg könnyű, hanem akkor is, amikor nehéz. Sőt, akkor kell csak igazán kitartani az értékeink mellett.

A nemzeti tőkések a magyar vállalatok preferálásának korábbi kormányzati programja révén hatalmas vagyonokra tettek szert. Sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartaniuk a hátukat a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is.

Ezért úgy véljük, most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését.

Arra kérjük hát a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőit, hogy haladéktalanul kezdjenek hozzá egy minőségi jobboldali médiaportfólió finanszírozásához! Továbbá elvárjuk, hogy a média világában most állásukat vesztett szakemberek számára azonnal kínáljanak munkát, helyzetük megoldásában érdemben vállaljanak felelősséget!”

Ferencz Orsolya volt űrkutatásért felelős miniszteri biztos, országgyűlési képviselő. Fotó: Vasárnap.hu/Varga Ilona

Vezetőkép: Navracsics Tibor volt közigazgatási és területfejlesztési miniszter. Fotó: MTI/Vasvári Tamás

'Fel a tetejéhez' gomb