Sorsdöntő választás előtt: Móring József Attila szerint most nincs helye a hibázásnak (VIDEÓ)

A jelenlegi kormány támogatása mellett érvel a közösségi oldalára feltöltött videójában Móring József Attila, a Marcali központú választókörzet Fidesz-KDNP-s országgyűlési képviselője.
„Nem mindegy, hogy döntünk [a vasárnapi választáson], mert ha elrontjuk, akkor nem fogjuk tudni könnyedén kijavítani” – mondta.
„Az a helyzet, hogy ha békés, normális időkben választ egy ország egy kormányt, ha nem tetszik, akkor legrosszabb esetben a következő választáson, négy év múlva elküldik” – folytatta.
De most olyan helyzet van körülöttünk, olyan helyzet van Magyarországon, és olyan helyzet van Európában, hogy ha rosszul döntünk, akkor annak olyan következményei lehetnek, amit nem tudunk kijavítani gyorsan”
– emelte ki a kereszténydemokrata politikus.
Vezetőkép forrása: Facebook/Móring József Attila






