Hidvéghi Balázs: Már az Egyesült Államokban is megelégelték a Soros-birodalmat
Trump: "Soros és pszichopatákból álló csoportja hatalmas károkat okozott hazánknak!"

Magyarország után már az Egyesült Államokban is megelégelték a Soros-birodalmat – mutatott rá Hidvéghi Balázs, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára a Facebook-oldalán csütörtökön.
Donald Trump azt írja saját közösségi felületén, hogy Sorost és radikális baloldali fiát erőszakos tüntetések támogatása miatt kellene megvádolni, és sok minden más miatt is, amiket az Egyesült Államokban tesznek – tette hozzá.
Az amerikai elnöke egy kemény üzenettel zárja a posztját:
“Nem fogjuk megengedni, hogy ezek az őrültek továbbra is széttépjék Amerikát. Soros és pszichopatákból álló csoportja hatalmas károkat okozott hazánknak! Legyetek óvatosak, figyelünk titeket!”
Úgy tűnik, hogy innentől Soroséknak már tényleg csak Brüsszelbe marad meg a bejárásuk – zárta bejegyzését Hidvéghi Balázs.
Vezetőkép: Donald Trump, illetve Soros György és fia, Alexander Soros. Forrás: Facebook/Hidvéghi Balázs







