Közel száz város tiltaná be a hús- és tejfogyasztást, az autóhasználatot, valamint a ruhavásárlást

Közel száz város tagja a „C40 Cities Climate Leadership Group” nevű globalista klímaszervezetnek, amely 2030-ra azt a célt tűzte ki, hogy teljesen megszüntesse a hús- és tejfogyasztást, megtiltsa az embereknek, hogy saját autójuk legyek, csak egy rövidtávú, 1500 kilométernél oda-vissza nem hosszabb repülőutat tehetnek meg háromévente, és évente csak három új ruházati cikket vásárolhatnának. 

A szervezetet világszerte közel 100 város alkotja, amerikai tagjai között van Austin, Boston, Chicago, Houston, Los Angeles, Miami, New Orleans, New York City, Philadelphia, Phoenix, Portland, San Francisco, Washington D.C. és Seattle. Európából csatlakozott többek között Amszterdam, Athén, Barcelona, Berlin, Milánó, Párizs, Róma, Stockholm, Tel-Aviv és Varsó. 

A honlapjukon azt írják, hogy elkötelezettek amellett, hogy igazságos, sokszínű és befogadó szervezet legyenek. 

„Ahhoz, hogy sikerrel teljesíthessük küldetésünket, azaz segítsük a világot abban, hogy a globális felmelegedést 1,5°C-ra korlátozzuk, és egészséges, méltányos és rugalmas közösségeket építsünk, olyan jövőért dolgozunk, amelyben mindenki, mindenhol, boldogulni tud. Ezt a jövőképet csak sokszínű munkaerővel és befogadó küldetéssel lehet megvalósítani” – teszik hozzá. 


Hirdetés

A tagjaik számára minimumkövetelményeket határoznak meg, így a tagság nem díjbefizetésen, hanem teljesítményalapú követelményeken nyugszik, és minden város éves felülvizsgálatnak esik alá. 

Sadiq Khan, London polgármestere 2021 decemberében lett a C40 elnöke. A COP26 glasgow-i konferenciáján tartott beszédében Khan elkötelezte magát amellett, hogy a C40 költségvetését és személyi állományát a légszennyezés elleni küzdelemre irányuló erőfeszítések mögé állítja, és támogatja a kibocsátáscsökkentési stratégiákat.

A C40 Cities a Világgazdasági Fórum (WEF) támogatását is élvezi, amely szintén nem rejti véka alá a terveit a jövőre nézve, ugyanis egy 2016-os promóciós videóban kijelentették: „2030-ra semmi nem lesz a tulajdonodban, és boldog leszel”.  

A WEF egyik „bioetikus szakembere”, Dr. Matthew Luai azt is javasolta, hogy a célok elérése érdekében genetikailag módosítsák az embereket, hogy allergiásak legyenek a húsra. Liao arról is beszélt, hogy az emberek fizikai méretét eugenika vagy hormoninjekciók segítségével csökkenteni kellene, hogy kevesebb erőforrást fogyasszanak – írja a The Federalist. 

'Fel a tetejéhez' gomb